Prednášky a semináre

Domov / Prednášky a semináre / Čo robiť vo vzťahu aby vám partner rozumel - Vladimír Macko
24 May. 2018

Čo robiť vo vzťahu aby vám partner rozumel - Vladimír Macko

 

Milí priatelia.
srdečne vás pozývame do Centra Svet možností na prednášku "Čo robiť vo vzťahu aby vám partner rozumel"
Prednáška je zo série: Vzťahy z druhej strany s koučom osobného rozvoja Vladimírom Mackom.

 

Rozmýšľate, či ste v tom správnom vzťahu? 
Už nechcete, aby vaše vzťahy končili rovnakým scenárom?
Hľadáte vysvetlenie, prečo sa vám opakujú tie isté situácie dookola?
Hovorí sa - a možno mnohí z nás to zažili - že vo vzťahu je potrebný kompromis. A tiež zachovať si svoju individualitu. Potom je tiež dobré, ak sa postupne so svojim partnerom zladíme. Ale kde je teda hranica medzi "ja" a "my"?

Mnohí muži a ženy cítia potrebu nájsť partnera, ktorý je samostatne rozvinutou osobnosťou. To v konečnom dôsledku nie je problém, ale nemali by sme zabúdať na to, že partnerstvo nie je len logicky spoločným životom dvoch jedincov.

 

Na tejto prednáške sa dozviete odpoveď, prečo vám vzťahy nevychádzajú a ako dosiahnuť trvalé zmeny, po ktorých túžite.

Rozmýšľali ste nad tým, či vaše rozchody a vzťahy nemali niečo spoločné? Ak áno, práve tu môže byť príčina...

Tak potrebujete porozumieť tomu, čo vlastne byť sám sebou vo vzťahu znamená.

 

Zažite prednášku zameranú mimo iné aj na objavenie vášho vnútorného potenciálu s koučom osobného rozvoja Vladimírom Mackom.

Táto prednáška vám odhalí, ako vytvárať správne postoje k sebe a k svojmu okoliu, aby ste lásku vedeli prijať a rovnako lásku opätovať. A pritom už nikdy nebudete musieť prežívať pocit neúcty alebo poníženia. Ako to? Ľudia, ktorí žijú svoj život šťastne a vytvárajú naplnené vzťahy, majú niečo spoločné.

 

 Ak ste zvedaví na to:

  • Dá sa mať blízky citový vzťah k partnerovi a pritom sa prejavovať slobodne? Ako tieto protichodné tendencie uspokojiť?
  • Čo je hlavným kľúčom k dosiahnutiu spokojného vzťahu?
  • Ako vo vzťahu zladiť rozdielnosť svojich záujmov a návykov a pritom zostať sám sebou?
  • Ako prekonať obavy z dôsledkov odlišnosti s partnerom?
  • Ste vo vzťahu s tým pravým partnerom?

 

Priblížime si, ako sa dokážete stať konečne VY tým impulzom, ktorý bude priťahovať príjemné prežívanie vo vzťahoch. Dozviete sa, ako do svojho života zakomponovať správne prístupy, ktoré vás podržia aj v najťažších situáciách. A už sa nikdy nebudete chcieť vrátiť do starých koľají.

 

LEKTOR:
Vladimír Macko
Kouč, školitel, konzultant, reálny filozof, bloger.
Odkedy mi moja pamäť siaha, vždy ma zaujímala funkčnosť vo mne a všetkého okolo v čom som sa nachádzal. Aj preto nehľadám v živote pravdu, ale nazerám na všetko z pohľadu funkčnosti. Buď niečo z nášho pohľadu funguje, alebo nefunguje. To však neznamená, že z iného pohľadu to nemôže byť úplne inak. Buď sa cítime tak ako chceme, alebo tak ako nechceme. Buď tvoríme to čo chceme, alebo sme len trpným článkom okolia a okolie tvorí z nás to čo chce ono . My to potom vieme, len bezmocne zhodnocovať svojim pocitom....
Spájam v sebe poznanie vedy, mystiky a duchovných učení. Používam len to, čomu rozumiem a rovnako to vie priblížiť aj iným. Mojim hlavným zameraním je štúdium, výskum a práca s osobnosťou človeka na všetkých úrovniach.
Zaoberám sa vznikom, vývojom a transformáciou ľudskej osobnosti. Vychádzam z poznania, že v živote môžeme prejaviť len to a v takej kvalite, v akej to máme umožnené a uložené v našej osobnosti. Skúsenosti práce s ľuďmi a moje poznanie hovorí, že každý z nás je jedinečný a komplexný zároveň. Vo svojej prirodzenosti si nesieme všetky potrebné odpovede k riešeniam vo svojom živote. Len občas v živote máme chvíle, keď sa k nim nevieme sami dostať. Vtedy je dobré požiadať niekoho nezávislého a v danej potrebnej oblasti zorientovanejšieho, kto nám naznačí smer nášho úsilia, našej pozornosti. Nakoniec však tou cestou musíme kráčať každý sám.
Je jedno v akej životnej situácii sa nachádzate, ak ste rozhodnutí urobiť niečo so svojim životom rád vám podám pomocnú ruku. Možno že to nebude vždy ružové a mäkučké, ale môžem vám sľúbiť, že ak zotrváte, bude to nakoniec určite podporné, príjemné a funkčné.

www.pristupksebe.sk
www.ivvor.sk 

Dátum a čas:  24.5.2018 o 18.00 hod.

 

 

Miesto: Centrum Svet možností, Tehelná 25, Bratislava pozri na mape

V našich priestoroch sa prezúvame - k dispozícii sú papučky, alebo si prineste vlastné prezuvky. Ďakujeme :)

 

Cena:  15 €

 

 

Informácie: 0908 741 211 - Andrejka

 

REGISTRÁCIA JE NUTNÁ:

 

Prihlásenie 

The number of spaces you wish to reserve.
The email to associate with this registration.

 

  • Aktuálne informácie pozrite na facebooku