Prednášky a semináre

Domov / Prednášky a semináre / Kde sa stratila životná energia... - seminár s Martinou Turiničovou
21 Jun. 2018

Kde sa stratila životná energia... - seminár s Martinou Turiničovou

 

Milí priatelia,
srdečne vás pozývame na seminár do Centra Svet možností "Kde sa stratila životná energia... - seminár s Martinou Turiničovou"


 

Seminárom Vás sprevádza: Martina Turiničová
https://www.facebook.com/martina.turinicova.5?fref=ts

http://nasasvetelna.sk/2018/01/29/sa-stratila-zivotna-energia/

 

Seminár o pyramidálnych energiách a pravekých technológiach ako nástrojoch, ktoré pravekým civilizáciám dopomohli k zdraviu, harmónií, dlhovekosti, múdrosti ai. Ako pracuje energetický systém človeka a ako by mal pracovať. Zoznámte sa s nástrojmi, ktoré pomáhajú ozdravovať na energetickej úrovni. Zatvoria aurický obal a tým zabraňujú zbytočným stratám energie. Keď máte energiu, máte všetko!

 

Dostatok životnej energie je základným predpokladom  zdravého a úspešného života. Nemáte dostatok energie, nemáte nič! Aj takto by sa dala parafrázovať prapríčina všetkých chorôb, problémov človeka a tým aj celých spoločenských systémov. Fatálny zlom nastal v čase minulom, keď sa človek postupne odpájal od prírody a najmä sám od seba.

Kedy sa to stalo, ťažko vystopovať. História tieto javy opisuje v civilizačných zlomoch a posledný, ktorý môžeme dôkladnejšie sledovať, je obdobie pravekej egyptskej civilizácie.

Ako a prečo sa stratili tieto vedomosti? Niektoré poznatky o sledovaní energetického potenciálu človeka pretrvávajú dodnes vo východných kultúrach. Zmienky nájdeme aj u našich slovanských predkov.
Je možné energetické telá uzdraviť a vyriešiť všetky roviny života tak, aby sme boli zdraví, spokojní  a mali chuť žiť svoj sen? Určite áno. Všetko máme len vo svojich mysliach, slovách a rukách. Ak máte správne informácie, prostriedky na „dobíjanie“ energie a spôsob, ako sledovať tieto zmeny, potrebujete už len jedno: Vlastné rozhodnutie vykročiť.

Prostredníctvom sledovania  aury,  jej zmeny,  niekoľkých jednoduchých energetických cvikov a pravekých technológií je možné pozdvihnúť životnú energiu. Nazývam to uzdravenie energetickej imunity. Vo fyzickom svete sa potom prejaví ako uzdravovanie vo všetkých oblastiach života. Zdravý jedinec má zdravú rodinu. Zdravá rodina je predpokladom pre zdravú a fungujúcu spoločnosť. Rada by som poznamenala, že pod pojmom zdravý jedinec mám na mysli komplexné zdravie, uvedomenie si seba ako Tvorcu svojho života, nejde  len o  funkčnosť fyzického tela.

Dátum a čas: 21.6.2018 o 18 hod.

 

Miesto: Centrum Svet možností, Tehelná 25, Bratislava


V našich priestoroch sa prezúvame - k dispozícii sú papučky, alebo si prineste vlastné prezuvky. Ďakujeme.

 

Cena : 20 € - prevodom vopred na účet
            25 € - na mieste v hotovosti


Po zaregistrovaní vám zašleme platobné podmienky na zaplatenie vstupného.
Organizačné informácie: 0908 741 211 - Andrejka

 

 

Registrácia je nutná:

Prihlásenie 

The number of spaces you wish to reserve.
The email to associate with this registration.

 

  • Aktuálne informácie pozrite na facebooku