Prednášky a semináre

Domov / Prednášky a semináre / Pravdivé lži vo vzťahoch s Vladimírom Mackom
14 Mar. 2018

Pravdivé lži vo vzťahoch s Vladimírom Mackom

 

Milí priatelia,
srdečne vás pozývame do Centra Svet možností na prednášku s Vladimírom Mackom "Pravdivé lži vo vzťahoch".


 

Možno ste už zažili, možno práve zažívate pocit, aké je to byť podvedený, nemilovaný, oklamaný a iné boľavé témy týkajúce sa vzťahov, zažil zrejme každý z nás. Samozrejme, závisí od toho, akú pozíciu sme v tejto situácii zohrali.

Mohli by ste odpustiť svojmu partnerovi, ak sa ukáže, že vás podviedol alebo zradil?

Kde je pre vás tá pomyslená hranica, pri ktorej by ste boli ochotný odpustiť? Ako by vám to mal povedať, čo by mal v takejto situácii robiť? Boli ste v takejto situácii? Vyriešili ste tento problém?

Dá sa vôbec takáto situácia zmeniť?

Ako znova začať pozerať na život s radosťou, hrdosťou, nadšením a sebaúctou?

Ako jednoducho pretransformovať takéto ťažké pocity na lásku, radosť a pocity šťastia?


 

 

Táto prednáška vám odhalí, ako vytvárať správne postoje k sebe a k svojmu okoliu, aby ste lásku vedeli prijať a byť milovaný. A pritom už nikdy nebudete musieť prežívať pocit neúcty alebo poníženia. Ako to? Ľudia, ktorí žijú svoj život šťastne a vytvárajú naplnené vzťahy, majú niečo spoločné.Ak ste zvedaví na to:
- Ako zistiť, či žijete svoj život pravdivo alebo v sebaklame
- Čoho dôsledkom je, že sme okolím často klamaný? Čim sme si to zaslúžili?
- Ak ste boli vo vzťahu podvedený, má význam v ňom zotrvávať, alebo je lepšie odísť?
- Akú hodnotu má pravda vo vzťahu?
- Je pravda naozaj to, čo v živote a vo vzťahoch hľadáme?

 

Správne postoje k sebe a k okoliu sú kľúčom k radostnému životu a úspechu vo všetkých oblastiach. Kedy ste sa naposledy vykročili ráno z postele s úžasným pocitom?
Priblížime si, ako sa dokážete stať konečne VY tým impulzom, ktorý bude priťahovať príjemné prežívanie vo vzťahoch. Dozviete sa, ako do svojho života zakomponovať správne prístupy, ktoré vás podržia aj v najťažších situáciách. A už sa nikdy nebudete chcieť vrátiť do starých koľají.

 LEKTOR:
Vladimír Macko
Kouč, školitel, konzultant, reálny filozof, bloger.
Odkedy mi moja pamäť siaha, vždy ma zaujímala funkčnosť vo mne a všetkého okolo v čom som sa nachádzal. Aj preto nehľadám v živote pravdu, ale nazerám na všetko z pohľadu funkčnosti. Buď niečo z nášho pohľadu funguje, alebo nefunguje. To však neznamená, že z iného pohľadu to nemôže byť úplne inak. Buď sa cítime tak ako chceme, alebo tak ako nechceme. Buď tvoríme to čo chceme, alebo sme len trpným článkom okolia a okolie tvorí z nás to čo chce ono . My to potom vieme, len bezmocne zhodnocovať svojim pocitom....
Spájam v sebe poznanie vedy, mystiky a duchovných učení. Používam len to, čomu rozumiem a rovnako to vie priblížiť aj iným. Mojim hlavným zameraním je štúdium, výskum a práca s osobnosťou človeka na všetkých úrovniach.
Zaoberám sa vznikom, vývojom a transformáciou ľudskej osobnosti. Vychádzam z poznania, že v živote môžeme prejaviť len to a v takej kvalite, v akej to máme umožnené a uložené v našej osobnosti. Skúsenosti práce s ľuďmi a moje poznanie hovorí, že každý z nás je jedinečný a komplexný zároveň. Vo svojej prirodzenosti si nesieme všetky potrebné odpovede k riešeniam vo svojom živote. Len občas v živote máme chvíle, keď sa k nim nevieme sami dostať. Vtedy je dobré požiadať niekoho nezávislého a v danej potrebnej oblasti zorientovanejšieho, kto nám naznačí smer nášho úsilia, našej pozornosti. Nakoniec však tou cestou musíme kráčať každý sám.
Je jedno v akej životnej situácii sa nachádzate, ak ste rozhodnutí urobiť niečo so svojim životom rád vám podám pomocnú ruku. Možno že to nebude vždy ružové a mäkučké, ale môžem vám sľúbiť, že ak zotrváte, bude to nakoniec určite podporné, príjemné a funkčné.
www.pristupksebe.sk
www.ivvor.sk

 

Dátum a čas: 14.3.2018 o 18.00 hod.


 

Miesto: Centrum Svet možností, Tehelná 25, Bratislava

V našich priestoroch sa prezúvame - k dispozícii sú papučky, alebo si prineste vlastné prezuvky. Ďakujeme :)Vstupné: 15 €


Organizačné informácie: 0908 741 211 - Andrejka


 

Registrácia je nutná.
Rezervujte si miesto vyplnením prihlasovacieho formulára:

Prihlásenie 

The number of spaces you wish to reserve.
The email to associate with this registration.

 

  • Aktuálne informácie pozrite na facebooku