Prednášky a semináre

Domov / Prednášky a semináre / Vzostup – procesy oku neviditeľné s Martinou Turiničovou
17 Jan. 2018

Vzostup – procesy oku neviditeľné s Martinou Turiničovou


 

Seminár bol zrušený

 

Seminár zo série “Viditeľný verzus neviditeľný svet”

 

Milí priatelia, pozývame vás do Centra Svet možností na už 2. seminár Martiny Turiničovej z cyklu "Viditeľný verzus neviditeľný svet dnes na tému - Vzostup – procesy oku neviditeľné".

 

Prednáša: Martina Turiničová

http://nasasvetelna.sk/martina-turinicova/
https://www.facebook.com/martina.turinicova.5?fref=ts

 

PROGRAM:
Už ste určite počuli o tom, že planéta je na VZOSTUPE. Tvárili ste sa, že tomu rozumiete? Pred rokmi som v takejto situácií bola aj ja. V mojom okolí to bola téma skoro tabu, a tých pár čo tušili, moju zvedavosť neuspokojili. Nerozumela som, preto som sa na to „pozrela“. Najprv cez internet, ale tam som nenašla nič konkrétne, zrozumiteľné a ucelené, tak som si zvolila na základe niektorých informácií svoj smer výskumu. Výskumom nazývam ponáranie sa do témy. Neuspokojili ma vízie jednotlivcov ani odkazy od mimozemských civilizácií. Na všetko existuje vysvetlenie, tak som hľadala. Základom bolo pochopiť význam spojenia Vzostup Zeme. Podľa významového slovníka slovo vzostup znamená: zvýšenie hodnoty, akosti, intenzity niečoho, zväčšenie počtu, rozmach, rast, životnej úrovne; hospodársky, kultúrny, zvýšenie hodnoty, akosti, intenzity niečoho, zväčšenie počtu.
Zriedkavejšie potom, stúpanie, výstup. V energetickom poli človeka sú všetky odpovede na všetky otázky, ktoré položíte. Môžete s nimi vedome pracovať, pochopíte význam a následne získate skúsenosť. Prepojením sa získate prístup k informáciám, ktoré každého posunú na želané miesto. Informácie sú v rôznych podobách a ich nosičom je energia. Preto otázka, akú máte energiu a či jej máte dostatok je veľmi dôležitá. Nie pre iného, ale pre Vás, aby ste pochopili, že k určitej energetickej úrovni, prináležia patričné informácie. Prostredníctvom sledovania zmien v energetickom poli, cez fotografie aury, vidíte presne kde ste a kam ste sa posunuli prácou. Ak viete ako, potom vidíte a prežívate veľmi rýchlo všetky tieto zmeny v živote. Ste na vzostupe. Ak sme s planétou Zem spojení, potom vzostupujeme – energeticky rastieme spoločne. Všetko čo robíme spoločne s planétou, keď s ňou ladíme, nám ide ľahko. Podľa mojich zistení väčšina ľudí nie je v energetickom spojení s planétou, čoho dôsledkom je neMoc na všetkých úrovniach. Keď na všetko existuje vysvetlenie, tak musí byť aj riešenie.  Na tomto stretnutí  Vám poskytnem informácie, náhľad na postupy, aj prostriedky, ako si zmeniť svoj život a spoločne Vzostupovať s planétou, našou Matkou. Tak ako nevyleziete na vysokú horu bez tréningu a dostatku energie, tak ani spirituálny rast nie je možný v núdzovom režime bez energie.

Preto príďte na seminár dozvedieť sa viac.

Dátum a čas:  17.1.2018 o 18.00 hod.

 

Miesto: Centrum Svet možností, Tehelná 25, Bratislava


V našich priestoroch sa prezúvame - k dispozícii sú papučky, alebo si prineste vlastné prezuvky. Ďakujeme

 

Cena:  35 €

Po zaregistrovaní minimálneho počtu účastníkov vám zašleme platobné podmienky na zaplatenie vstupného.

 

 

Organizačné informácie: 0908 741 211 - Andrejka

 

 

 

  • Aktuálne informácie pozrite na facebooku