Prednášky a semináre

Domov / Prednášky a semináre / Žena očami muža s Vladimírom Mackom
14 Nov. 2017

Žena očami muža s Vladimírom Mackom

Milí priatelia,
srdečne vás pozývame do Centra Svet možností na prednášku zo série "Vzťahy z druhej strany s Vladimírom Mackom"

LEKTOR:
Vladimír Macko
Kouč, školitel, konzultant, reálny filozof, bloger.
Odkedy mi moja pamäť siaha, vždy ma zaujímala funkčnosť vo mne a všetkého okolo v čom som sa nachádzal. Aj preto nehľadám v živote pravdu, ale nazerám na všetko z pohľadu funkčnosti. Buď niečo z nášho pohľadu funguje, alebo nefunguje. To však neznamená, že z iného pohľadu to nemôže byť úplne inak. Buď sa cítime tak ako chceme, alebo tak ako nechceme. Buď tvoríme to čo chceme, alebo sme len trpným článkom okolia a okolie tvorí z nás to čo chce ono . My to potom vieme, len bezmocne zhodnocovať svojim pocitom....

Spájam v sebe poznanie vedy, mystiky a duchovných učení. Používam len to, čomu rozumiem a rovnako to vie priblížiť aj iným. Mojim hlavným zameraním je štúdium, výskum a práca s osobnosťou človeka na všetkých úrovniach.
Zaoberám sa vznikom, vývojom a transformáciou ľudskej osobnosti. Vychádzam z poznania, že v živote môžeme prejaviť len to a v takej kvalite, v akej to máme umožnené  a uložené v našej osobnosti. Skúsenosti práce s ľuďmi a moje poznanie hovorí, že každý z nás je jedinečný a komplexný zároveň. Vo svojej prirodzenosti si nesieme  všetky potrebné odpovede k riešeniam vo svojom živote. Len  občas v živote máme chvíle, keď sa k nim nevieme sami dostať. Vtedy je dobré požiadať niekoho nezávislého a v danej potrebnej oblasti zorientovanejšieho, kto nám naznačí  smer nášho úsilia, našej pozornosti. Nakoniec však tou cestou musíme kráčať každý sám.
Je jedno v akej životnej situácii sa nachádzate, ak ste rozhodnutí urobiť niečo so svojim životom rád vám podám pomocnú ruku. Možno že to nebude vždy ružové a mäkučké, ale môžem vám sľúbiť, že ak zotrváte, bude to nakoniec  určite podporné, príjemné a funkčné.

www.pristupksebe.sk
www.ivvor.sk

 

 

PROGRAM PREDNÁŠKY:
Viete z čoho sa v mužovi prebudí "ten" pocit, ktorý mu nepochybne odhalí ženu, ktorú oceňuje, ktorú chce milovať, pre ktorú by spravil všetko?

Ako by ste to mohli vedieť? Nikto vás to neučil a nie ste muž. Ale ... Máte v sebe všetko, len o tom možno neviete, že je to ONO lebo ste to nikdy nepoužili!

Táto prednáška vás zavedie do hlbín mužskej duše, ktorú ani väčšina mužov nepozná vedome. Niečo, čo má vplyv na život vás oboch. Ako to? Ženy, ktoré dokážu očariť mužov a trvalo si udržať ich záujem, majú niečo spoločné.

Ak ste zvedavé na to:

 

  • Ako byť tou, pri ktorej zostane

  • Ako tvoriť pekný a hodnotný vzťah

  • Ako byť tou, ktorej bude verný

  • Ako docieliť, aby sa o vás muži zaujímali

  • Ako byť tou, s ktorou bude chcieť rodinu, deti, stabilitu

  • Ako prejaviť svoju ženskosť

  • Čo naozaj ponúkate svojmu partnerovi vo vzťahu


Tak potrebujete porozumieť tomu, čo vlastne muži chcú.

Presvedčíte sa o tom, že hodnotu vo vzťahu s mužom si nemusíte vybojovať. Zistíte, ako je možné, aby pri vás muži chceli zostať.
... a k tomu už ani raz nebudete musieť zvýšiť hlas.

Dámy, máme pre vás skvelú správu! V živej prednáške Vladimíra Macka veľmi pravdepodobne znovu objavíte čo je to ženskosť.... alebo inak povedané ako žiť v harmónii, láske a úcte ako žena za celý život.

Zistíte, ako muži rozumejú veciam, situáciám a ako nie. Zistíte, čo je bránou do mužskej duše a to tak, že nemusíte búrať múry, ale môžete príjemne vstúpiť... Verte mi, že aj jemu sa to bude páčiť viac.
Ako a podľa čoho sa muž rozhoduje a robí veci.
Prečo sa odklonil od svojho obrazu ideálneho muža. Prečo je zrazu lenivý,prečo klame, prečo sa stane nespoľahlivým, prečo začne byť neverný a prečo vás opustil.
Prečo vás neberie vážne a prečo vás zanedbáva.
A samozrejme aj to, ako sa môžete stať v jeho očiach ozajstnou hodnotnou partnerkou, pre ktorú spraví všetko.

 

Dátum a čas: 14.11.2017 o 18.00 hod.

 

Miesto: Centrum Svet možností, Tehelná 25, Bratislava

V našich priestoroch sa prezúvame - k dispozícii sú papučky, alebo si prineste vlastné prezuvky. Ďakujeme :)

 

Vstupné:    15 €
 

 

Informácie: 0908 741 211 - Andrejka

 

Registrácia je nutná.
Rezervujte si miesto vyplnením prihlasovacieho formulára:

Prihlásenie 

The number of spaces you wish to reserve.
The email to associate with this registration.

 

  • Aktuálne informácie pozrite na facebooku