Lektori

Kreatívne kurzy
 • Katka Velebná
  lektorka a spoluzakladateľka Centra

  Výtvarné umenie, ručne zhotovené výrobky a šperky ma sprevádzajú od detstva. Vo svojej tvorbe spájam rôzne techniky a materiály - servítkovú decoupage, maľbu na hodváb, drôtikovanie, či enkaustiku (maľbu voskom). Venujem sa aj vytváraniu papierových pohľadníc využitím techniky scrapbookingu, kde môžem uplatniť ďalšiu svoju lásku – kaligrafické písmo. Osobité čaro majú pre mňa sviatky, ktoré sú nerozlučne spojené s pečením a zdobením medovníčkov, rada ich zhotovujem aj pri iných príležitostiach. V poslednom období je favoritom mojej tvorby šitý korálkový šperk. Som jednou zo zakladateliek Centra Svet možností, kde pôsobím aj ako lektorka kreatívnych kurzov a s mojimi výrobkami sa môžete stretnúť v našej predajni.

 • Anička Krajčovičová
  kreatívne kurzy - lektorka

  Korálky... cesta k nim bola náhodná. Od vyšívania, štrikovania, mozaiky v časoch puberty....chcela som sa naučiť obdrôtovávať vajíčka a okľukou cez ne, drôtiky, fimo sa zjavili ako blesk z jasného neba :) Bola to láska na prvý pohľad, ktorá mi síce zobrala čas, ktorý bol určený na žehlenie, upratovanie a veci podobné, ale otvorila mi cestu k tvoreniu, umožnila mi robiť radosť aj ,, obyčajnými“ korálkami a nakaziť touto chorobou aj iných :) ....a hlavne ukázali mi cestu k úžasným ľuďom, ktorí majú tiež nejakú tvorivú úchylku :)

 • Zuzana Krajčovičová
  textilná výtvarníčka - Slavonice (ČR)

  Výtvarníčka a textilná návrhárka Zuzana Krajčovičová sa narodila v Bratislave a od roku 1994 žije a tvorí v Slavoniciach v ČR. Vyštudovala strednú a vysokú umelecko-priemyselnú školu. Jej umelecké práce sú v zbierkach mnohých múzeí a galérií v Čechách a vystavované v zahraničí, v Nemecku, Maďarsku, Francúzsku, Portugalsku a Izraeli. S jej umeleckými výrobkami úžitkového textilu sa môžete stretnúť aj v našej predajni Centra Svet možností.

 • Melita Gajdúšková
  lektorka výtvarných kurzov

    Maľba, kresba, grafika sú mi blízke od študentských čias, keď som vyštudovala SUPŠ. Neskôr som nazrela do tajov interiérového dizajnu a pričlenila ho k svojim záujmom. Venujem sa tvorbe na zákazku, ale aj voľnej tvorbe. Nedávno mi učarovalo maľovanie na kamene, ktorému sa venujem s veľkou vášňou. Mám radosť ak rozšírim svoje poznanie a vedomosti ďalej a preto som začala robiť kreatívne výtvarné kurzy s rôznymi technikami. Ak niekoho čo i len čiastočne inšpirujem k výtvarnej tvorbe, je to neoceniteľný prínos v živote človeka s tvorivou dušou.

 • Zuzka Žaškovská
  lektorka kurzov

  Kurzy drôtikovania a letovaných šperkov.

 • Ewa Pliszczynska - EwiMacrame
  lektorka kurzov makramé

  Pochádza z Poľska, žije a pôsobí v Bratislave. Tvorí pod značkou EwiMacrame a špecializuje sa na techniku mikro-makramé. V Centre Svet možností vedie kurzy makramé. https://www.ewimacrame.sk

 

 • Aktuálne informácie pozrite na facebooku