Prednášky a semináre

Domov / Prednášky a semináre / Imunita a alergie z pohľadu čínskej medicíny prednáška s Ľubicou Stanovskou
20 Oct. 2020

Imunita a alergie z pohľadu čínskej medicíny prednáška s Ľubicou Stanovskou

 

Milí priatelia,
srdečne vás pozývame do Centra Svet možností na prednášku "Imunita  a alergie z pohľadu čínskej medicíny - zlepšenie imunity vhodným životným štýlom, stimuláciou bodov na tele a vhodným stravovaním (prednáška s nácvikom techník)" s Ľubicou Stanovskou.Lektor: Ľubica Stanovská, venuje sa tradičnej čínskej medicíne – stimulácii akupunktúrnych bodov, fytoterapii, dietetike, masážam a zdravotným cvičeniam

Popis:

Chcete byť stále zdraví, vitálni, mať kopu energie? Trápia Vás časté prechladnutia, virózy alebo angíny? Strpčuje Vám život alergická nádcha, alergia na potraviny alebo ekzém?  Skúšali ste už všetky možné rady od lekárov, známych aj z internetu, ale výsledok nebol nijako výrazný?

Navštívte našu prednášku a naučte sa základné techniky na posilnenie imunity a pomoc pri alergii.

Číňania tisíce rokov systematicky zhromažďovali liečebné postupy, ktoré sa opierajú o 5 pilierov – dietetika, stimulácia akupunktúrnych bodov, fytoterapia, masáže a cvičenie – nechajte sa nimi inšpirovať.  

Tradičná čínska medicína sa pozerá na ľudské telo ako na celok a zohľadňuje individuálnu konštitúciu každého človeka. Tomu prispôsobuje spôsob liečby a dietetiku. Nepotláča iba príznaky, ale hľadá príčinu chorenia a tú sa snaží odstrániť.