Prednášky a semináre

Domov / Prednášky a semináre / INTUITÍVNY TANEC - Pohybová terapia tancom s Veronikou
02 Oct. 2020

INTUITÍVNY TANEC - Pohybová terapia tancom s Veronikou

 

Pozývame vás do Centra Svet možností si zacvičiť a hlavne zatancovať v pohybe intuitívneho tanca a jogy s Veronikou.

LEKTORKA: Veronika Janíková
viacej info: https://www.facebook.com/Veroniquesandalphon/
https://www.youtube.com/watch?v=rkYlvWdMTNE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3_L6iRHanTUsivZOqgnUO8EKvgl3Unrvd3cD_qB4OK2N9ZMzf9-zuIsZEIntuícia je schopnosť ľuďom vlastná. Je to šiesty zmysel, ktorý je najmä u nás žien vyvinutý do prekvapivých rozmerov. A predsa v dnešnej uponáhľanej dobe, vo svete pokrokovej technológie, v spoločnosti kde víťazí silnejší a každé rozhodnutie musí prejsť racionalizačným filtrom, je niekedy tak ťažké počuť impulzy ktoré nám dáva náš vnútorný hlas.

TU a TERAZ, užívať silu prítomného okamihu, byť vedome mysľou vo svojom tele, bez potreby kontroly okolia a udalostí, ktoré nemôžeme ovplyvniť sú fenomény tak často skloňované v médiách a literatúre a pritom prirodzené umeniu a práve tancu od počiatku vekov vlastné.

Tancujeme nielen preto aby sme vypli, ale práve preto, aby sme sa stali prítomnými vo všetkých našich pohyboch. Aby sme našli svoju prirodzenosť. V intuitívnom tancovaní neexistujú POSUDZOVANIA.

Cítenie a vnímanie svojho tela, seba ako individuálnej osobnosti, počúvanie vonkajších vnemov a vnútorných impulzov ktoré k nám prichádzajú, vnímanie seba ako súčasti spoločnosti, priestoru a ľudí okolo seba, objavovanie komunikačných prostriedkov nášho tela s týmito elementami. To všetko zažijete prostredníctvom tanca, vedenej improvizácie, práce s vnímavosťou, predstavivosťou a emocionalitou.

Prínos intuitívneho tanca
Tento tanec je príležitosť ako cítiť silnú energiu, ktorá žije vo vašom tele a túto energiu prebúdza. Nemusíte mať predošlé skúsenosti, mať vyhranený štýl alebo poznať akékoľvek tanečné pohyby. Intuitívne a plynulo sa budete pohybovať podľa toho, ako sa cítite cez vedenú muzikoterapiu, tým prirodzene umožníte prúdenie a uvoľnenie energie, ktorá vám pomôže zbaviť bolesti sa fyzickej a emočnej bolesti...Každá lekcia bude zameraná na iné energetické centrá nášho tela, ako aj ich celkové balansovanie v sprievode tej správnej kompilácie z muzikoterapie.


Prineste si so pohodlné oblečenie, ženy najlepšie sukňu a muži športovo.

Dĺžka tanca: 1 hodinu

 

Dátum a čas: 2.10.2020 o 19.00 hod.

 

Miesto: Centrum Svet možností, Tehelná 25, Bratislava pozri na mape

V našich priestoroch sa prezúvame - k dispozícii sú papučky, alebo si prineste vlastné prezuvky. Ďakujeme :)


Cena: 10 €

(po vyplnení registračného formulára vám zašleme platobné podmienky na zaplatenie vstupného)

 Viacej informácií: 0908 741 211 - Andrejka, seminare@svetmoznosti.sk


Registrácia je nutná:

Prihlásenie 

The number of spaces you wish to reserve.
The email to associate with this registration.

 

  • Aktuálne informácie pozrite na facebooku