Prednášky a semináre

Domov / Prednášky a semináre / REKONEKTÍVNE LIEČENIE & ZNOVU-NAPOJENIE - Stretnutie s Jankou Mezovskou
19 Sep. 2021

REKONEKTÍVNE LIEČENIE & ZNOVU-NAPOJENIE - Stretnutie s Jankou Mezovskou

 

Milí priatelia,
pozývame vás do Centra Svet možností na liečivé, harmonizujúce stretnutie s transformujúcimi rekonektívnymi frekvenciami. Budeme sa o nich nielen rozprávať, ale si uzdravujúce spojenie s nimi aj prakticky vyskúšame. 
 

LEKTORKA:
Jana Mezovská  
"Milujem moju prácu. Pretože milujem ľudí. A spojenie s rekonektívnymi frekvenciami permanentne a nenahraditeľným spôsobom pomáha ľuďom zlepšovať život na všetkých úrovniach (na fyzickej, mentálnej, emocionálnej, spirituálnej) a vo všetkých oblastiach (práca, vzťahy, hojnosť, zdravie...) ...a rozširuje vedomie. Moju prácu vnímam ako moje poslanie. Už ako malé dievča som na otázku: „Čo by si chcela v živote robiť?“ odpovedala: „Pomáhať ľuďom.“ A od mojich pubertálnych liet som to mala ujasnené, že by som chcela tú pomoc ľuďom realizovať prostredníctvom energetického liečenia. Vďaka rekonektívnym frekvenciám uskutočňujem tento môj odveký seba-realizačný sen. Celkovo sa mi po tom, čo som si ja sama (ako klient) dopriala sedenia Rekonektívneho liečenia a Znovu-napojenia, začali napĺňať moje predstavy o krásnom živote. Dovtedy som sa nevedela pohnúť z útrpného stagnačného miesta. Po rekonektívnych sedeniach sa všetko (s čím som si nevedela poradiť) v mojom živote dalo do pohybu a do poriadku: zlepšili sa mi vzťahy s rodičmi, s partnerom a aj vzťahy medzi nimi; presťahovala som sa z mesta do môjho vytúženého domčeka v prírode; postavila som sa na vlastné nohy; zbavila som sa mnohých strachov a závislostí, čo mi prináša naozajstnú vnútornú slobodu a radosť zo života. Takže keď sa ráno zobudím, chce sa mi tu v tomto čarokrásnom svete byť a som nekonečne v každom okamihu vďačná za to, že môžem tento dokonalý, vnútorným pokojom naplnený život žiť ... a to isté, že môžem sprostredkovať mojim klientom, za to nesmierne ĎAKUJEM. Pretože keď sa pomôže jednému z nás (vrátiť sa cez rekonektívne frekvencie do vedomia), všetkým ostatným z nás je tým pomožené. Preto sa všetci „plošne“ prebúdzame. Lebo všetci Vedomím/Duchom spojení sme :)"
Viacej informácií:
www.janamezovska.eu  
http://janamezovska.blogspot.com/

 

Ako funguje „Rekonektívne liečenie“ ?

Rekonektívne liečenie
umožňuje nastaviť harmóniu a rovnováhu nášho organizmu súčasne v rovine fyzickej, mentálnej, emocionálnej i spirituálnej, čo sa v našom bežnom živote prejavuje ako:


– vyliečenie na úrovni fyzického a psychického zdravia,
– zlepšenie medziľudských vzťahov (s partnerom, rodičmi, deťmi, kolegami…),
– optimalizácia v pracovnej oblasti,
– rozprúdenie hojnosti a celkovej prosperity v živote,
– nájdenie hlbšieho zmyslu života,

– objavenie vlastného životného poslania a jeho napĺňanie


a zároveň je to komplexný proces sprevádzaný rozširovaním vedomia a navyšovaním vlastného potenciálu, čo umožňuje celkový životný progres(nekonečnú harmonizáciu a optimalizáciu všetkých oblastí života).

 

Ide o metódu energo-informačného, resp. frekvenčného liečenia, ktorú priniesol lekár – chiropraktik Dr. Eric Pearl.

 

Rekonektívne liečenie vykazuje významné výsledky nielen na úrovni zdravia, ale rovnocenne aj na úrovni osobného rozvoja človeka. Je podložené vedeckým výskumom lekárov, kvantových fyzikov a renomovaných univerzít po celom svete.

 

Na workshope sa zoznámime s touto novodobou metódou, jej filozofiou, dosiahnutými výsledkami a každý bude mať možnosť si spojenie s rekonektívnymi frekvenciami osobne na sebe vyskúšať.

 

Znovu-napojenie (The Reconnection) je iniciačný proces, ktorý nám umožňuje prostredníctvom rekonektívnych frekvencií znovu sa napojiť na celovesmírnu „sieť“, čo umožňuje návrat do jednoty s celým univerzom.

 

Počas procesu The Reconnection (Znovu-napojenie) sa pripájajú súčasne 3 systémy:
– energetické body a dráhy nášho tela,
– energetické body a dráhy našej planéty,
– kozmická energetická mriežka celého vesmíru.
 

Zaujímavé video s ľuďmi, ktorí Rekonektívnym liečením a Znovu-napojením prešli:

https://www.youtube.com/watch?v=py9vNHTKsMM&t=8s

Video, ktoré v skratke približuje, čo spojenie s rekonektívnymi frekvenciami umožňuje:  
https://www.youtube.com/watch?v=XO1uReuOpsY

Spojenie s rekonektívnymi frekvenciami rozširuje vedomie:  
https://www.youtube.com/watch?v=1GG3vFrC-lo&t=5s
toto spojenie umožňuje tiež vystúpiť zo svojej komfort-zóny a zbaviť sa strachu: 

https://www.youtube.com/watch?v=pL-_e_VOxps
 

Dátum a čas: 19.9.2021 od 15-17,15 hod.


Miesto: Centrum Svet možností, Tehelná 25, Bratislava pozri na mape

V našich priestoroch sa prezúvame - k dispozícii sú papučky, alebo si prineste vlastné prezuvky. Ďakujeme :)Cena:  - 30 EUR v predpredaji do 15.9.2021
            - 50 EUR po 16.9.2021

(po vyplnení registračného formulára vám zašleme platobné podmienky na zaplatenie vstupného)Viacej informácií: 0908 741 211 - Andrejka, seminare@svetmoznosti.sk


Rezervujte si miesto vyplnením prihlasovacieho formulára:

Prihlásenie 

The number of spaces you wish to reserve.
The email to associate with this registration.

 

  • Aktuálne informácie pozrite na facebooku