Prednášky a semináre

Domov / Prednášky a semináre / Vianočný posvätný ženský kruh - Silvia Marisi
10 Dec. 2019

Vianočný posvätný ženský kruh - Silvia Marisi

 

Seminár je zrušený

 

Milé  priateľky,
srdečne vás pozývame na výnimočný zážitkový seminár "Vianočný posvätný ženský kruh - Silvia Marisi"

 

Na zážitkovom seminári zameriame pozornosť na ženskú podporu. Bude vianočná meditácia, zdieľanie a skupinový koučing, systemické konštelácie časti duše, transformačný tanec, intuitívny dotyk, vedomý dych, splnovy ritual a slavnostne ukoncenie roka a stareho partriarchalneho veku ...

 
Za prítomnosti posvätných energií Márie Magdalény, Márie Matky a Božskej Matky.

 

Život je božské dobrodružstvo a zážitková hra. Ako s tým súvisí osobná cesta duše, akú rolu v tom má slobodná vôľa a prirodzená ženská spiritualita? Vianočný ženský kruh je určený na citlivé zvedomenie odpovedí na tieto a príbuzné témy. Na osobné zoznámenie sa so svojou vnútornou ženou a bohyňou.

V úzkom, bezpečnom a liečivom kruhu prebudených a vedomých žien sa prepojíme so studnicou našej múdrosti, krásy a vášne k životu, ktoré nosíme v sebe vždy, všetky a v každom veku. Ukotvíme sa spoločne vo svojom srdci, naladíme sa a intenzívne precítime esenciu posvätnosti života.

Odnesiete si tesnejšie spojenie sami so sebou, uvedomenie a pochopenie vašej  životnej cesty, scitlivenie vnímania, tela, duše, života a sveta, v ktorom žijeme. Precítite Váš osobný zdroj Lásky vo Vašom srdci, tele, duši a bytí. Pustíte zranenia, ktoré Vám bránia dovoliť si prejavovať svoju radosť a hravosť a žiť svoj plný potenciál. Ukončíte hry na mužské roly a súperenie, vzdáte sa strachov prejaviť zraniteľnosť, úprimnosť, city a pocity. Dostanete odpovede aj na otázky, prečo a ako inšpirovať mužov, aby nám vytvárali bezpečný priestor a podporu pre našu lásku, ktorá má moc zachrániť zničenú Zem. Získate nové vhľady a uvedomenia si Vášho osobného zdroja ženskej sily a Lásky.

 

Dozviete sa ako byť každý deň vo svojej nežnej ženskej sile, v pohode, šťastí a harmónii. Ako byť prepojená so životom, láskou, radosťou, vášňou a hojnosťou. Akú rolu zohrávajú ďalšie ženy vo Vašom živote, ako si pritiahnuť do života správneho muža alebo udržať a rozvíjať partnerský vzťah.

splnovy ritual a slavnostne ukoncenie roka a stareho partriarchalneho veku

 

Lektorka: SILVIA MARISI (SR, ČR, Francúzsko, Anglicko a Španielsko) - inšpirátorka a lektorka seminárov a vedomých putovaní, publicistka, konštelárka, terapeutka, koučka a zakladateľka programu Šťastná rovnováha. Má dary jasnovedenia a jasnocítenia. V praxi odovzdáva to, čím sama prešla. Venuje sa celostnému rozvoju, koučingu šťastného bytia, ženskému uvedomeniu, archetypálnej typológii, numerológii, feng šuej, NLP, kultivácii sexuálneho vedomia, ženskej hormonálnej a klasickej tantra jóge, Hoo´ponopono, Motýlej terapii, Esejským zrkadlám vzťahov a situácií a systemickým konštelačným technikám. Jej učiteľmi boli a sú popredné naše a zahraničné osobnosti. Pochádza zo Slovenska a pôsobí v SR, ČR, Anglicku, Španielsku a Francúzsku.

mail: info@ StastnaRovnovaha.sk
FB konto: Silvia Marisi
FB skupiny: Ženské uvedomenei/Ženské uvědomění, Vedomá tvorba prosperity, Motýlia terapia premeny, Vedomé putovanie :-) Šťastná rovnováha
 
 
Čo so sebou: šatku na oči, rôzne vonné oleje, kryštály, ružovú vodu, sviečku, kvety do vlasov, malý darček pre inú ženu, dlhú voľnú sukňu alebo šaty.

Dátum a čas: 10.12.2019 o 18.00 hod.

 

Miesto: Centrum Svet možností, Tehelná 25, Bratislava pozri na mape

V našich priestoroch sa prezúvame - k dispozícii sú papučky, alebo si prineste vlastné prezuvky. Ďakujeme :)

 

Cena:  28 €

(po vyplnení registračného formulára vám zašleme platobné podmienky na zaplatenie vstupného)

 


Viacej informácií: 0908 741 211 - Andrejka, seminare@svetmoznosti.sk

 

REGISTRÁCIA JE NUTNÁ

rezervujte si miesto vyplnením prihlasovacieho formulára:

 

  • Aktuálne informácie pozrite na facebooku